Elektromagnetinis būgninis stabdys

Elektromagnetinis būgninis stabdys

MW(Z) serijos elektromagnetiniai būgniniai stabdžiai yra sukonstruotas,{0}}saugus stabdymo sprendimas, optimizuotas lėtėjimui ir stovėjimo stabdymui mechaninėse pavarose. Jis plačiai taikomas sunkiosios pramonės šakose, įskaitant kėlimą, transportavimą, metalurgiją, kasybą, uosto mašinas ir statybos inžineriją.
Siųsti užklausą
Aprašymas

MW(Z) serijos elektromagnetiniai būgniniai stabdžiai yra sukonstruotas,{0}}saugus stabdymo sprendimas, optimizuotas lėtėjimui ir stovėjimo stabdymui mechaninėse pavarose. Jis plačiai taikomas sunkiosios pramonės šakose, įskaitant kėlimą, transportavimą, metalurgiją, kasybą, uosto mašinas ir statybos inžineriją.
Palaikantis tiek kintamos, tiek nuolatinės srovės maitinimo variantus, stabdys atitinka JB/T 7685-2006 pramoninius standartus, užtikrinant suderinamumą su šiuolaikinėmis pramoninėmis pavarų sistemomis visame pasaulyje.

 

Kaip veikia elektromagnetinis būgninis stabdys

 

Ne{0}}įtampa (saugus-stabdymas):Kai nutrūksta maitinimas, integruota pagrindinė spyruoklė išleidžia savo jėgą, todėl stabdžių antdėklai tvirtai suspaudžia stabdžių ratą ir akimirksniu užfiksuoja mechanizmą.

 

Įjungta būsena (išleista):Įjungus maitinimą, galingas{0}}elektromagnetas sukuria magnetinį lauką, pritraukdamas armatūrą, kad įveiktų spyruoklės jėgą. Tai atskiria stabdžių antdėklas nuo rato, todėl įranga veikia sklandžiai.

 

Pagrindinės savybės

 

Ekologiški-draugiški ir saugūs:Sumontuoti tik su beasbesto{0}}stabdžių kaladėlėmis, atitinkančiomis griežtus pasaulinius aplinkos ir sveikatos standartus.

 

Apsaugos nuo-plaukiojimo:Įrengtas integruotas prošvaisos reguliavimo įtaisas, kuris stabilizuoja stabdžių antdėklus, neleidžia jiems plūduriuoti ar vilktis prie stabdžių rato.

 

Lengvas montavimas:Yra integruotas{0}}sunkus kėlimo kablys, užtikrinantis greitą padėties nustatymą ir patogią -priežiūrą svetainėje.
 

Standartinės eksploatavimo sąlygos

 

Mūsų pramoniniai stabdžiai yra sukurti taip, kad atlaikytų atšiaurią aplinką. Ne-standartiniams tarptautiniams tinklams siūlome pasirinktines elektros konfigūracijas.

Aplinkos temperatūra: nuo -25 laipsnių iki +40 laipsnio

Santykinė oro drėgmė:Mažiau nei arba lygus 90 proc.

Aptarnavimo aukštis:Mažesnis arba lygus 2000 metrų

Standartinis maitinimo šaltinis:
• MW tipas: AC 380V / 50Hz

• MWZ tipas: DC 220V

• Pastaba: tarptautinės įtampos (pvz., 415 V, 440 V, 460 V; 60 Hz) ir specializuotos antikorozinės dangos, skirtos jūrų, sniego ar korozinei aplinkai, yra prieinamos pagal pageidavimą.

 

Modelio žymėjimas

 

product-1185-225

product-1000-714

 

Pagrindiniai techniniai parametrai ir bendri matmenys

 

Vienetas: mm
Stabdžių modelisAbDEFGG1Hh1iKMNnPR
MW(Z)160-8024065160165851456534113255130149581327
MW(Z)200-160270702002109016575390160551451656101327
MW(Z)250-315330902502461002001005181906518020710121679
MW(Z)315-6303691103153061152451356262308022022810141679
MW(Z)400-1250470140400380160310150764280100270284121424311
MW(Z)500-2500560180500440180365185895340130325343122124311
MW(Z)630-50006502256304602204502801020420170400422152027113.5
MW(Z)710-80007752557105352405003001135470190450447152535013.5
MW(Z)800-100008352658006502805703001315530210520410152840013.5
Pastaba: apie bet kokius elektromagneto konfigūracijos pakeitimus iš anksto nepranešama. Didelių-dydžių elektromagnetams reikia papildomos montavimo vietos dėl didelio elektros valdymo dėžutės tūrio.

 

Pagrindiniai techniniai parametrai

 

Stabdžių modelisStabdžių ratasskersmuo(mm)Stabdymo momentas(N.m)Atsitraukimo atstumas(mm)Įrengtas elektromagnetasBendras svoris(kg)
ModelisĮjungimo tęstinumo koeficientasVardinis siurbimas (M)Maksimalus kelionės atstumas/Pradinis maršrutas(mm)Veikimo dažnis(C/h)Dabartinis (A)
PradėtiPrižiūrėti
MW(Z)160-80160800.5DT-1600-100%10006/312002.00.0217
MW(Z)200-1602001600.6DT-2000-100%10006/312002.00.0230
MW(Z)250-3152503150.6DT-2500-100%28007/3.512002.50.02542
MW(Z)315-6303156300.8DT-3150-100%28007/3.590030.02590
MW(Z)400-125040012500.8DT-4000-100%50008/49003.50.03158
MW(Z)500-250050025001.0DT-5000-100%80008/46006.50.035204
MW(Z)630-500063050001.0DT-6300-100%100009/560080.06355
MW(Z)710-800071080001.25DT-7100-100%1500010/6600110.08403
MW(Z)800-10000800100001.25DT-8000-100%1800011/6600140.15702

 

Programos

 

MW(Z) elektromagnetinis būgninis stabdys plačiai naudojamas pramoninėse mašinose, kurioms reikalingas patikimas stabdymas ir lėtėjimas. Įprastos programos apima:

Kėlimo įranga

Pakabinami kranai, portaliniai kranai, keltuvai.

Medžiagų tvarkymo sistemos

Konvejeriai, automatizuotos perkėlimo sistemos, kaušiniai liftai.

Kasyba ir metalurgija

Kasyklų keltuvai, valcavimo staklės,{0}}sunki apdirbimo įranga.

Uosto ir statybos mašinos

Konteineriniai kranai, gervės, kėlimo platformos

 

Pasaulinės kokybės užtikrinimo ir tiekimo grandinės galimybės

 

Kaip pirmaujantis pramoninių stabdžių gamintojas, užtikriname, kad jūsų projekto rizika būtų sumažinta:

 

ISO 9001:2015 m. sertifikuota gamyba: 100 % visos -apkrovos dinaminis bandymas ir sukimo momento kalibravimas prieš išsiunčiant; 0% defektų tolerancija nuo žaliavų iki galutinio surinkimo.

 

Visiškas atsekamumas:Kiekvienas MW(Z) įrenginys yra lazeriu{0}}išgraviruotas su unikaliu sekimo serijos numeriu ir pristatomas su oficialiu malūno bandymo sertifikatu (atitinkančiu EN 10204 3.1).

 

OEM/ODM palaikymas:Individualizuotos montavimo sąsajos, sukurtos sklandžiai pakeisti senas Europos ar Amerikos stabdžių sistemas (pvz., DIN/EMG ekvivalentus) be struktūrinių pakeitimų.

 

2025102914501336a87

 

DUK

 

Kl .: Kaip pasirinkti tinkamą elektromagnetinį būgninį stabdį?

A: Pasirinkimas turėtų būti pagrįstas reikiamu stabdymo momentu, stabdžių rato skersmeniu, veikimo dažniu, variklio specifikacijomis ir taikymo aplinka. Mūsų inžinierių komanda gali padėti pasirinkti modelį.

Kl.: ar stabdžių veikimas{0}}saugus nutrūkus elektrai?

A: Taip. MW(Z) serija yra spyruoklinė-ir elektromagnetas{2}}atleidžiamas. Nutrūkus elektros tiekimui, stabdys automatiškai įsijungia, kad sustabdytų ir išlaikytų įrangą.

K: Ar stabdį galima naudoti lauke?

A: Taip. Galimos antikorozinės versijos, skirtos lauko aplinkai, veikiamai drėgmės, lietaus, sniego ar korozinės aplinkos.

Kl .: Ar palaikote OEM pritaikymą?

A: Taip. OĮG projektams teikiame tinkintas įtampos parinktis, montavimo konfigūracijas, paviršiaus apdorojimą ir pritaikymo{1}}konkrečias modifikacijas.

 

Populiarus Žymos: elektromagnetiniai būgniniai stabdžiai, Kinijos elektromagnetinių būgninių stabdžių gamintojai, tiekėjai, gamykla